Pozory mylą, dowód nie

Stare zdjęcia

  • Ludzie kultury
Edukacja
Nad wodą bezpiecznie i bez używek
wtorek, 26 czerwca 2012 15:14

Uczniowie gminnych szkół są uczestnikami kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Bezpieczne wakacje nad wodą, bez używek”. W jej ramach przeprowadzane są szeroko zakrojone działania propagujące pozytywne postawy i piętnujące niebezpieczne zachowania.

 
Najzdolniejsi nad Balatonem
poniedziałek, 25 czerwca 2012 12:21

Od 17 do 22 czerwca br. trzydziestu najzdolniejszych gimnazjalistów z naszej gminy wypoczywało na Węgrzech, nad Balatonem, w nagrodę za wysokie wyniki w nauce. Byli to uczniowie z:

 
„Wyspian” zawsze atrakcyjny
poniedziałek, 25 czerwca 2012 07:35
Kończący się rok szkolny był dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego niezwykle bogaty w różnorodne doznania. Wprawdzie, aby pokusić się o ostateczne podsumowania, należy poczekać jeszcze na wyniki matur. Jednak w przypadku absolwentów „Wyspiana” trudno mówić o jakimkolwiek niepokoju – wszak od lat wiadomo, że kończący tę szkołę należą do najlepiej zdających w Małopolsce, co potwierdzają miejsca w rankingach sporządzanych w oparciu m.in. o wyniki matur. Niewątpliwie także obecni oraz przyszli uczniowie szkoły mogą ze spokojem myśleć o jednym z najważniejszych egzaminów, bowiem „Wyspian” daje gwarancję rzetelnego przygotowania się do matury.
 
Plenerowe Święto Szkoły w Nowej Wsi za nami
piątek, 22 czerwca 2012 07:44

W minioną sobotę, 16 czerwca, miało miejsce zapowiadane Plenerowe Święto Szkoły w Nowej Wsi. Otwarty Piknik Rodzinny z tej okazji odbył się na terenie Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego oraz przylegającego do niego kompleksu rekreacyjno-sportowego.

 
Balatonszepezd pozdrawia Kęty
czwartek, 21 czerwca 2012 09:43

Od 17 czerwca najzdolniejsi gimnazjaliści z naszej gminy odpoczywają nad Balatonem po trudach mijającego roku szkolnego.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 33