Pozory mylą, dowód nie

Stare zdjęcia

  • Powódź w Kętach 1958r.
Edukacja
Dobry nauczyciel kształci się przez całe życie
środa, 08 sierpnia 2012 12:16
Powyższe motto jest mi bliskie od początku mojej kariery pedagogicznej i jestem przekonana, że przyświeca ono wielu nauczycielom, którzy zatroskani są o wysoki poziom edukacji dzieci i młodzieży w naszym kraju – mówi Aleksandra Babicz, nauczyciel języka niemieckiego w Powiatowym Zespole Nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach. – Dzięki funduszom unijnym, dokształcanie nauczycieli na najwyższym poziomie jest dostępne dla wszystkich pedagogów pracujących w szkołach na terenie Unii Europejskiej – dodaje.
 
Kęckie przedszkolaki w „Ogrodzie Magika Kapelusznika”
piątek, 06 lipca 2012 08:22

W dniu 29. 06. 2012 r. dzieci oraz opiekunowie z Niepublicznego Przedszkola im. Dzieciątka Jezus w Kętach wyruszyli na wycieczkę do „Magicznego Domku” w Głogoczowie. Podroż, pomimo, iż pierwsza tak daleka, szczęśliwie minęła nam bez niespodziewanych przygód.

 
Podsumowanie roku szkolnego w ZSG nr 2 w Kętach
piątek, 06 lipca 2012 00:00

„Życie składa się z powitań i pożegnań” – to motto tegorocznych spotkań z okazji zakończenia roku szkolnego w ZSG nr 2. Szczególnie wzruszające były akademie w klasach trzecich i szóstych szkoły podstawowej oraz trzecich gimnazjum, których uczniowie od września rozpoczną naukę na kolejnym etapie edukacyjnym. Wynikiem całorocznej pracy dzieci i młodzieży oraz ich nauczycieli ściśle współpracujących z rodzicami są wspaniałe osiągnięcia naukowe i wysokie lokaty naszych wychowanków w konkursach artystycznych oraz zawodach sportowych.

 
Wycieczka „społeczników” z ZSG nr 2 w Kętach
czwartek, 05 lipca 2012 13:39

Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach doceniania nie tylko zdolnych uczniów, ale także uczniów szczególnie wyróżniających się w pracy społecznej na rzecz szkoły. Właśnie dla takiej młodzieży, która przez cały rok szkolny pracowała społecznie oraz dla wybitnych sportowców została zorganizowana w dniu 26 czerwca br. wycieczka na Czantorię.

 
Uczniowie z ZSG nr 2 w Kętach w krajach Beneluksu
czwartek, 05 lipca 2012 09:25

W dniu 28 kwietnia 2012 roku uczniowie ZSG nr 2 w Kętach wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę do krajów Beneluksu.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 33