Pozory mylą, dowód nie

Stare zdjęcia

  • Pochód - lata 60
Edukacja
Zaproszenie na Piknik Rodzinny „O Uśmiech Dziecka”
czwartek, 13 września 2012 12:59
Dyrektor ZS-P w Witkowicach oraz Rada Rodziców zapraszają na Piknik Rodzinny „O Uśmiech Dziecka”, który odbędzie się 16 września 2012 r. W programie wydarzenia znajdują się ciekawe pokazy, degustacje i koncerty. Więcej szczegółów znajdą Państwo na poniższym plakacie.
 
Przedłużenie naboru do PZ nr 10 im. M. Kopernika
środa, 12 września 2012 09:50
Dyrekcja Powiatowego Zespołu Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. M. Kopernika w Kętach ogłasza przedłużenie naboru do Liceum ogólnokształcącego o profilu biologiczno-geograficznym z rozszerzonym wychowaniem fizycznym – piłka siatkowa.
 
Wakacyjny dyżur w przedszkolu – podsumowanie
wtorek, 11 września 2012 11:19
Sierpniowy dyżur zorganizowany w Samorządowej Placówce Wychowania Przedszkolnego w Nowej Wsi zakończył się tak, jak zaczął – wspaniałą atmosferą, ciekawymi zajęciami dla najmłodszych i zabawą połączoną z edukacją.
 
Nasz młody matematyk znów najlepszy
wtorek, 11 września 2012 09:15
Na początku sierpnia Maciej Cisiński, uczeń Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach, wraz z sześciorgiem gimnazjalistów z całego kraju, reprezentował Polskę na międzynarodowym obozie matematycznym, który zorganizowano na Litwie. Kęczanin został wybrany liderem grupy i poprowadził reprezentację naszego kraju do zwycięstwa w konkursie drużynowym.
 
Jak minęło lato na Świetlicy Środowiskowej w Kętach
piątek, 07 września 2012 13:04
Tegoroczne wakacje na Świetlicy Środowiskowej w Kętach jak zwykle obfitowały w wiele atrakcji. Na początku letniej przerwy dzieci wyjechały na pięciodniowy obóz socjoterapeutyczny do DWD w Porąbce. Podczas pobytu nasi podopieczni uczestniczyli w szeregu zajęć integracyjno-edukacyjnych, tanecznych i sportowych a także zapoznały się z najbliższą okolicą poprzez spacery oraz gry terenowe. Ale i po powrocie dzieciaki spędzające czas na świetlicy nie mogły narzekać na nudę.
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 33