Pozory mylą, dowód nie

Stare zdjęcia

  • Stare Zdjęcia z Kęt
Edukacja
ZSG Nr 1 w Kętach „Szkołą Promującą Bezpieczeństwo”
poniedziałek, 01 października 2012 09:26
27 września br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa. Małopolski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Mariusz Dąbek wraz z Małopolskim Kuratorem Oświaty Panem Aleksandrem Palczewskim wręczył Certyfikaty 35 przedstawicielom szkół, które uczestnicząc w projekcie Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa zdobyły największą ilość punktów. Wśród wyróżnionych znalazł się również Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 1 w Kętach, który reprezentowali Patryk Cieśla – uczeń III klasy gimnazjum, Pani Ewa Sedeńko – Dyrektor oraz Krystyna Szwajca – Pedagog szkolny.
 
Dzieci ze świetlicy środowiskowej odwiedziły bibliotekę
poniedziałek, 24 września 2012 09:17

Czy w dobie Internetu sięganie po książkę ma jeszcze sens? Dzieci ze świetlicy środowiskowej przy parafii św. M. Kolbego postanowiły znaleźć odpowiedź na to pytanie, odwiedzając nowowiejską bibliotekę.

 
Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego
czwartek, 20 września 2012 12:00

Wczoraj (19 września) w sali sesyjnej Urzędu Gminy Kęty odbyło się ślubowanie nauczycieli, którzy z rąk Burmistrza Gminy Kęty Tomasza Bąka otrzymali akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

 

Awanse otrzymali:
 
Podsumowanie Pikniku Rodzinnego „O uśmiech dziecka”
wtorek, 18 września 2012 10:32
16 września br. pod hasłem „O uśmiech dziecka” odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i Dyrekcję Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witkowicach. Dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim mieszkańcy Witkowic oraz goście, którzy licznie przybyli na szkolne boisko, by wspólnie się bawić, podziwiać występy swoich pociech oraz kosztować pysznych potraw. A było co próbować… Na stołach gościły domowe prażonki, kiełbaski z grilla, grochówka, frytki i hamburgery oraz aromatyczne domowe ciasta.
 
Poprzez zabawę o bezpieczeństwie
poniedziałek, 17 września 2012 10:14
Sześciolatki ze wszystkich przedszkoli w Gminie Kęty poprzez zabawę, sceniczne występy i bezpośredni kontakt z służbami mundurowymi uczyły się bezpiecznych zachowań w domu i na drodze. W piątek  14 września w ramach akcji „Bezpieczny Przedszkolak”  tłum maluchów „opanował” budynek Domu Kultury. Było kolorowo, głośno i bardzo pouczająco. Akcję już po raz siódmy zorganizowały Komisariat Policji w Kętach oraz Dom Kultury we współpracy ze Strażą Miejską, Strażą Pożarną i Służbą Maltańską. Imprezę swoim patronatem objęli Insp. Janusz Barcik  - Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu oraz Tomasz Bąk – Burmistrz Gminy Kęty.
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 33