Pozory mylą, dowód nie

Stare zdjęcia

  • przedszkolaki sprzed pół wieku
Sport
Gimnazjalistki z Nowej Wsi wygrały Gimnazjadę w halówce
poniedziałek, 08 października 2012 13:26
3 października w hali OSiR w Kętach odbył się turniej dziewcząt w ramach Gminnej Gimnazjady w halowej piłce nożnej. Niepokonane okazały się reprezentantki Gimnazjum w Nowej Wsi, które zajmując pierwsze miejsce na etapie gminnym, automatycznie wywalczyły dla siebie awans do zawodów powiatowych. Te odbędą się już 10 października w Chełmku.
 
Faworyt zbyt wymagający dla Kęczanina
niedziela, 07 października 2012 10:41

UMKS Kęczanin Kęty w meczu inaugurującym pierwszy sezon klubu w pierwszej lidze (6 października), musiał uznać wyższość rywali z Lubina. Gospodarze wygrali co prawda pierwszego seta, a w końcówce drugiego doprowadzili do wyrównania, ale to nie wystarczyło w konfrontacji ze wzmocnionym Cuprum Mundo Lubin. Goście rozstrzygnęli na swoją korzyść trzy kolejne odsłony, wygrywając tym samym mecz 3:1. Mecz otwarcia w kęckiej hali OSiR oglądał komplet publiczności, w tym przedstawiciele władz Gminy Kęty i Powiatu Oświęcimskiego.

 
Sukcesy uczniów Kęckiej „Dwójki” na Powiatowej Gimnazjadzie
czwartek, 04 października 2012 13:54
Czternaście medali zdobyli uczniowie Kęckiej „Dwójki” na Powiatowej Gimnazjadzie Lekkoatletycznej, która odbyła się 1 października na stadionie OSiR w Oświęcimiu.  Zawody stały na wysokim poziomie o czym świadczy ilość startujących szkół /11/ oraz bardzo dobre wyniki uzyskiwane przez najlepszych zawodników z naszego powiatu.  W klasyfikacji generalnej kęcka „Dwójka” uplasowała się na dwóch najwyższych miejscach /chłopcy I m-ce, a dziewczęta II miejsce/.
 
Unia lepsza od Soły w Pucharze Polski
czwartek, 04 października 2012 10:47

Wczoraj (3 października) na stadionie w Łękach rozegrany został finał Pucharu Polski w Podokręgu Oświęcim. Z piłkarskiego pojedynku pomiędzy beniaminkiem „okręgówki” – ŁKS Soła Łęki a Unią Oświęcim zwycięsko wyszli goście. Kibice żadnej z dwóch drużyn nie mogą jednak narzekać, ponieważ spotkanie było bardzo emocjonujące.

 
Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych na październik
środa, 03 października 2012 13:27
Przedstawiamy harmonogramy organizacji zajęć sportowo-rekreacyjnych na miesiąc październik 2012, przygotowane przez animatorów sportu poszczególnych obiektów („Orlik” Kęty – Kamil Żmuda, „Orlik” Nowa Wieś – Paweł Kłaput, boisko przy PZ Nr 10 – Sebastian Smolarek).Harmonogramy:

"Orlik" Kęty
"Orlik" Nowa Wieś
Boisko przy PZ nr 10
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 148