Pozory mylą, dowód nie

Stare zdjęcia

  • Defilada - lata 40
Można już zakupić listopadowe wydanie „Kęczanina”
piątek, 02 listopada 2012 09:34

Zawiadamiamy stałych czytelników „Kęczanina”, że najnowszy numer naszego miesięcznika jest już dostępny w sprzedaży.

 

Tematem miesiąca listopadowej odsłony gazety jest tegoroczne święto naszego miasta – Jarmark Świętojański, który odbył się 21 października na kęckim rynku. W materiale dotyczącym tego wydarzenia opisujemy przebieg imprezy i prezentujemy bogatą fotorelację.


Ponadto w numerze: obszerny wywiad z Mirosławem Smolarkiem, nowym dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach, wykaz gminnych inwestycji ukończonych w październiku oraz ciekawe opracowanie historyczne dotyczące napoleońskiej przygody Karola Larischa, osieckiego arystokraty.

 

Nie pominęliśmy także zagadnień związanych z edukacją (gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jubileusz 50-lecia szkoły na Podlesiu), kulturą (relacje z XV Festiwalu Twórczości Religijnej Psallite Deo 2012 oraz konferencji bibliotekarzy) a także sportem (sprawozdanie z pierwszych meczów UMKS-u Kęczanina Kęty w I lidze piłki siatkowej mężczyzn i wyniki teamów piłki nożnej z naszej gminy).

 

Serdecznie zapraszamy również do lektury naszych stałych rubryk – kroniki policyjnej, zestawienia narodzin i zgonów w naszej gminie oraz relacji z ostatniej – XXVII – sesji Rady Miejskiej w Kętach.

 

Redakcja