Pozory mylą, dowód nie

Stare zdjęcia

  • Procesja
Uczniowie z Nowej Wsi odwiedzili wychowanków Szkoły Życia
czwartek, 11 października 2012 12:35
We wtorek 9 października 2012 r. grupa 9 uczniów z klas szóstych Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi pod opieką nauczycielek Bogusławy Szczupak, Grażyny Wasztyl, Beaty Dwornik i Agaty Spili odwiedziła podopiecznych Szkoły Życia w Kętach. Uczniowie przygotowali specjalne przedstawienie, które następnie pokazali uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, mieszczącego się przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach.

 

Zespół w składzie: Justyna Czopek, Magda Goc, Natalia Jurecka, Wojtek Kasolik, Karolina Legut, Oliwia Pasternak, Gabrysia Rusin, Martyna Smolarek i Dominika Żmudka stworzył cudowną atmosferę bajkowej krainy, w której przedstawił przygody słonia Bumbady i jeżyka Michasia. Scenki spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Po występie nasi uczniowie przekazali swoim widzom „jeżykowe upominki”.

 

Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a radość sprawiona młodym podopiecznym Szkoły Życia warta była trudu włożonego w przygotowanie przedstawienia.

 

Warto przypomnieć, że uczniowie i pracownicy Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nowej Wsi od kilku lat bardzo aktywnie angażują się w rozmaite działania o charakterze dobroczynnym. Wszyscy młodzi wolontariusze pod opieką pedagogów mogą na bieżąco realizować ciekawe inicjatywy w ramach działalności Szkolnego Klubu Wolontariusza.

 

ZSG w Nowej Wsi

szkolazycia1szkolazycia10szkolazycia2szkolazycia3szkolazycia4szkolazycia5szkolazycia6szkolazycia7szkolazycia8szkolazycia9