Pozory mylą, dowód nie

Stare zdjęcia

  • kościół z drewnianą wieżą
Jak zagrało Another Pink Floyd – relacja
wtorek, 09 października 2012 12:25

W Domu Kultury w Kętach 5 października odbył się koncert zespołu Another Pink Floyd. Publiczność, która przybyła na koncert nie tylko z Kęt, ale także z pobliskich miast, doskonale bawiła się podczas kolejnego kęckiego spotkania z Muzyką na deser. Tym razem usłyszeliśmy przeboje zespołu Pink Floyd w wykonaniu Another Pink Floyd - formacji posiadającej autoryzację swojego pierwowzoru na wykonywanie utworów, które urosły do miana legendarnych.

 

Muzyczny gość Domu Kultury zapewnił publiczności zabawę przy wiernie odwzorowanych i precyzyjnie odegranych kawałkach. Na szczególną uwagę zasłużył wokal Wiktora Janusza i Anety Łakomy oraz solówki gitarowe Piotra Myjaka. Brawa należały się także pozostałym muzykom: Andrzejowi Łakomy (klawisze, saksofon), Mateuszowi Luterekowi (gitara rytmiczna), Piotrowi Cebuli (bas), Wojciechowi Gumulskiemu (perkusja) oraz Eli - nowemu głosowi w chórku.

 

Kolejny koncert z cyklu Muzyka na deser odbędzie się już 26 października o godz. 19:00. Dom Kultury zaprasza do posłuchania polskiego jazzu w wykonaniu zespołu New Bone (bilety w cenie 13 zł do nabycia w pok. 4 DK w Kętach, rezerwacja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 33 844 86 79).

 

DK

an1an2an3an4an5an6an7an8