Pozory mylą, dowód nie

Stare zdjęcia

  • Krakowska 1957
Koncert Another Pink Floyd w DK
poniedziałek, 01 października 2012 09:49
Dom Kultury w Kętach zaprasza na koncert formacji Another Pink Floyd. Odbędzie się on 5 października br. o godzinie 19:00 w sali widowiskowej kęckiego DK.

 

Another Pink Floyd powstał dzięki wspólnej fascynacji kilkorga przyjaciół muzyką Pink Floydów. Pierwsze kroki zespół ze Skawiny stawiał jako formacja wykonująca utwory legendarnej grupy z własną aranżacją. Ciepłe przyjęcie jednego z pierwszych publicznych koncertów zespołu, na którym znaleźli się głównie fani Pink Floydów, przekonało muzyków, że warto iść za swoim pierwowzorem. W 2009 roku zespół zaczął się rozrastać, przyjął nazwę Another Pink Floyd i stał się pierwszym polskim profesjonalnym projektem TRIBUTE TO PINK FLOYD. Grupa dąży do jak najlepszego odwzorowania muzyki legendy rocka, dbając nawet o najdrobniejsze detale, które pozwalają odtworzyć floydowski klimat.

 

W skład zespołu wchodzą: Wiktor Janusz – wokal, Aneta Łakomy – wokal, Piotr Myjak – gitara solowa, wokal, Andrzej Łakomy - instrumenty klawiszowe, saksofony, Mateusz Luterek - gitara rytmiczna, Piotr Cebula – bas, Wojciech Gumulski – perkusja.

 

Koncert zespołu: 5 października, godz. 19:00, sali widowiskowa Domu Kultury, cena: 14 zł

 

Bilety dostępne w przedsprzedaży w pok. nr 4 w DK, rezerwacja: 33 844 86 79, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i w dniu koncertu.

 

DK